Olemme koonneet valikoiman mehu- ja mikseripulloja, jotka on erityisesti valittu ravintoloiden, kahviloiden, baarien ja muiden yritysasiakkaiden tarpeisiin. Mehu- ja Store N Pour -pullomme on suunniteltu yhdistämään toiminnallisuus ja helppokäyttöisyys. Pullomme soveltuvat monenlaisiin käyttötarkoituksiin, kuten mehun, smoothieiden ja muiden juomien tarjoiluun tai erilaisten kastikkeiden säilyttämiseen ja tarjoiluun.
Ergonomiset puristuspullojemme muotoilut tekevät niistä helppoja käsitellä ja käyttää myös kiireisinä hetkinä. Tämä takaa nopean ja tehokkaan palvelun, mikä on oleellista ammattikeittiöympäristössä.
Mehu- ja mikseripullomme takaavat, että palvelu ja esillepano paranevat. Tutustu valikoimaamme ja löydä juuri teidän tarpeisiinne sopivat pullot.
Autamme sinua!
Lähetä meille sähköpostia
aspa@tingstad.fiOta yhteyttä
Avaamme tiistai klo 07:00. Soita +358 942 722 850Showroom:
Suvilahdenkatu 10A, 3. kerros 00500 Helsinki
Postitusosoite:
Box 13013, 402 51 Göteborg, Sweden