Hoshizaki HNC-150BE-R-BH Right Sushi Mount Compressor
HOSS054C175
Shipped from external warehouse
Read more
Add to cart.
Quantity
Amount: 1/Each
No VAT added 45277,00SEK
Estimated delivery day:
- Sent from external warehouse 2026-05-20 - 2026-05-22
    Product features:
    - Comes with the compressor located on the right side (when viewed from the front).
    - The sliding door has a height of 150 mm.
    - The display comes with cooling plates that can be reversed for improved cooling properties.
    - Front panel: Rounded
    Product specifications:
    Refrigerant: R600a
    Material of outer surface: Clear glass, ABS plastic, PVC plastic
    Connection values: 0.145 kW, 230 V, 50 Hz
    Dimensions: 1500x345x270 mm